Під такою назвою в народному домі с.Лішня 24 листопада було проведено годину-реквієм , пам`яті тих, хто загинув від Голодомору 1932-33років. В бібліотеці-філії до цієї дати створена тематична виставка.
Наш найсвятіший обов`язок сьогодні - зберегти пам`ять про всіх невинно закатованих більшовицькою владою. Пам`ять про тих, хто не дожив, пам`ять про тих, хто недолюбив, пам`ять про живих і ненароджених.
Схиливши голови в скорботі присутні пом`янули хвилиною мовчання всіх невинно закатованих жертв. Cвічка пам`яті загорілася в дитячих долонях.
Захід організували і провели завідувач бібліотеки-філії Віра Висятицька та директор народного дому Галина Федис.













