» Культура » Вечір пам'яті в бібліотеці Старого Села

Вечір пам'яті в бібліотеці Старого Села

Автор: admin1 от 15-12-2017, 10:14
 (голосів: 0)

Вечір пам'яті в бібліотеці Старого Села14 грудня в бібліотеці-філії с. Старе Село пройшов вечір пам'яті присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС під назвою: “Ліквідатори. Вони були першими”.
На журнальному столику стоїть підсвічник із запаленою свічкою з чорною стрічкою. Участь у масовому заході приймали учні і вчителі Старосільської школи та запрошені ліквідатор Леонід Пастернак та вдова ліквідатора Семена Ячечака пані Мирослава. Бібліотекар Ольга Цюх підготувала і прочитала реферат про всю біль чорнобильської трагедії і сказала: “ Благослови, Господи, нашу страждальну матір Україну. Бережи її людей від голодоморів, пожеж, війн та інших нещасть... Помолимось за тих, чиє життя забрала чорна чума Чорнобиля. Нехай ніколи не буде Чорнобилів — болю нашої землі”.  
Бібліотекар вручила ліквідаторам аварії на ЧАЕС подарунки.

Вечір пам'яті в бібліотеці Старого Села

Вечір пам'яті в бібліотеці Старого Села

Вечір пам'яті в бібліотеці Старого Села

Вечір пам'яті в бібліотеці Старого Села

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua