14 грудня в бібліотеці-філії с. Старе Село пройшов вечір пам'яті присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС під назвою: “Ліквідатори. Вони були першими”.
На журнальному столику стоїть підсвічник із запаленою свічкою з чорною стрічкою. Участь у масовому заході приймали учні і вчителі Старосільської школи та запрошені ліквідатор Леонід Пастернак та вдова ліквідатора Семена Ячечака пані Мирослава. Бібліотекар Ольга Цюх підготувала і прочитала реферат про всю біль чорнобильської трагедії і сказала: “ Благослови, Господи, нашу страждальну матір Україну. Бережи її людей від голодоморів, пожеж, війн та інших нещасть... Помолимось за тих, чиє життя забрала чорна чума Чорнобиля. Нехай ніколи не буде Чорнобилів — болю нашої землі”.
Бібліотекар вручила ліквідаторам аварії на ЧАЕС подарунки.













