Серед святих, яких шанують у народі, навряд чи знайдеться інший, кого б любили більше, ніж Миколая Чудотворця. Свято Миколая - бажаний день для всіх дітлахів. Це свято дає можливість нам, дорослим, хоч один день побути добрими чарівниками. Діти ж мріють про подарунки та вірять у казку. Вони точно знають, що у Миколая вистачить дарунків для всіх дітей світу, і хто би що не просив — одержить. Головне, не розчарувати їх.
Для керівництва Дрогобицької ОДПІ вже стало доброю традицією навідуватись у цей день до Нагуєвицької спецшколи-інтернату. Вчора, начальник ОДПІ Руслан Корж, разом із директором школи-інтернату Ігорем Роскіпом, головою сільської ради Оксаною Вовк та дітлахами, зустрічав Святого Миколая, який разом із вертепом, приїхав в гості на кареті, запряженій кіньми. Радостям та приємним здивуванням не було меж! Руслан Корж привітав присутніх із цим світлим святом та побажав всім не втрачати віри в диво і тоді всі мрії обов’язково збудуться.
Зустріч пройшла в теплій і щирій атмосфері. Школярі вітали гостей віршами та піснями. А Святий Миколай передав діткам подарунки – цукерки,тістечка, фрукти, шкільні приладдя та щирі побажання. І хоча подарункам діти були раді також, але головне - увага, підтримка і звісно ж щирі посмішки та невимовна радість на обличчях всіх присутніх.













