» Культура » Година пам`яті в Лішнянській бібліотеці

Година пам`яті в Лішнянській бібліотеці

Автор: admin1 от 21-02-2018, 10:45
 (голосів: 0)

Година пам`яті в Лішнянській бібліотеціДо Дня Героїв Небесної Сотні в бібліотеці-філії села Лішня проведено годину пам`яті "Небесній Сотні шана і молитва".
Ми зібралися щоб в скорботі схилити низько голови перед пам`яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час в XXI ст.
Захід підготували і провели працівники бібліотеки та Народного дому. Були прочитані вірші про Україну та про Героїв Небесної Сотні. Під мелодію гімну Небесної Сотні "Пливе Кача" ведучі запалили свічки та передали їх учням.

Нехай кожен з нас торкнеться пам`яттю цього священного вогню, а світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас.

Година пам`яті в Лішнянській бібліотеці
Година пам`яті в Лішнянській бібліотеці

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua