До Дня Героїв Небесної Сотні в бібліотеці-філії села Лішня проведено годину пам`яті "Небесній Сотні шана і молитва".
Ми зібралися щоб в скорботі схилити низько голови перед пам`яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час в XXI ст.
Захід підготували і провели працівники бібліотеки та Народного дому. Були прочитані вірші про Україну та про Героїв Небесної Сотні. Під мелодію гімну Небесної Сотні "Пливе Кача" ведучі запалили свічки та передали їх учням.
Нехай кожен з нас торкнеться пам`яттю цього священного вогню, а світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас.













