» Культура » Громада Уличного вклонилася пам'яті героїв Небесної сотні

Громада Уличного вклонилася пам'яті героїв Небесної сотні

Автор: admin2 от 21-02-2018, 11:49
 (голосів: 1)

Громада Уличного вклонилася пам'яті героїв Небесної сотні20 лютого в народному домі с.Уличне зібралася чисельна громада, здебільшого це учні місцевої школи, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні.

Переглядаючи документальну стрічку про трагічні і пам’ятні події 18-21 лютого 2014 року, присутні подумки опинилися в атмосфері революційного Майдану.

Душевним і трепетним було виконання учнями школи літературно-музичної композиції «Пробач мені, мамо!»

Перед присутніми виступили сільський голова Святослав Стефанків, директор школи Оксана Филяк, голова ГО «Маю права» Володимир Савчин та зав. бібліотеки-філії с.Уличне Наталія Ничик.

Хвилиною мовчання учасники заходу пом’янули загиблих на Київському Майдані.

 

Громада Уличного вклонилася пам'яті героїв Небесної сотні

Громада Уличного вклонилася пам'яті героїв Небесної сотні

Громада Уличного вклонилася пам'яті героїв Небесної сотні

Громада Уличного вклонилася пам'яті героїв Небесної сотні


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua