20 лютого в народному домі с.Уличне зібралася чисельна громада, здебільшого це учні місцевої школи, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні.
Переглядаючи документальну стрічку про трагічні і пам’ятні події 18-21 лютого 2014 року, присутні подумки опинилися в атмосфері революційного Майдану.
Душевним і трепетним було виконання учнями школи літературно-музичної композиції «Пробач мені, мамо!»
Перед присутніми виступили сільський голова Святослав Стефанків, директор школи Оксана Филяк, голова ГО «Маю права» Володимир Савчин та зав. бібліотеки-філії с.Уличне Наталія Ничик.
Хвилиною мовчання учасники заходу пом’янули загиблих на Київському Майдані.













