» Культура » “Пам'ять про померлих оберігає живих”

“Пам'ять про померлих оберігає живих”

Автор: admin1 от 22-02-2018, 14:29
 (голосів: 0)

“Пам'ять про померлих оберігає живих” “Пам'ять про померлих оберігає живих” Під такою назвою 21 лютого в приміщенні бібліотеки-філії села Бистриця - Гірська було проведено годину пам'яті, щоб вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні, новітніх героїв і захисників рідної землі, народу, своїх матерів і коханих, свою родину і, можливо, весь цивілізований світ. Бібліотекар Надія Піряник розпочала масовий захід такими словами: “Вони були лиш першими. Молоді, красиві, розумні і відважні. А сьогодні Україна щодень хоронить своїх Героїв. Вони боронять свою Матір - Україну, своїх діток, свою землю від одвічного страшного ворога України - сусідньої держави, якій цілого світу було б замало! Цвіт нашої нації, найкращі з них встали на захист своєї Незалежності. Ці дні величні, бо саме в них народжується наше майбутнє”.
На завершення дійства виступив сільський голова Роман Хомин, який подякував за проведений захід і сказав: “ Цей біль робить сильними кожного з нас, ця лють спонукає до дії. Герої пішли. Але дали нам час, щоб ми не розбили надії, й країну з'єднали у серце одне. Від горя немає ще ліку, і пам'ять людська за роки не мине — ми винні Вам, хлопці, довіку”.

“Пам'ять про померлих оберігає живих”

“Пам'ять про померлих оберігає живих”

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua