![]()
Під такою назвою 21 лютого в приміщенні бібліотеки-філії села Бистриця - Гірська було проведено годину пам'яті, щоб вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні, новітніх героїв і захисників рідної землі, народу, своїх матерів і коханих, свою родину і, можливо, весь цивілізований світ. Бібліотекар Надія Піряник розпочала масовий захід такими словами: “Вони були лиш першими. Молоді, красиві, розумні і відважні. А сьогодні Україна щодень хоронить своїх Героїв. Вони боронять свою Матір - Україну, своїх діток, свою землю від одвічного страшного ворога України - сусідньої держави, якій цілого світу було б замало! Цвіт нашої нації, найкращі з них встали на захист своєї Незалежності. Ці дні величні, бо саме в них народжується наше майбутнє”.
На завершення дійства виступив сільський голова Роман Хомин, який подякував за проведений захід і сказав: “ Цей біль робить сильними кожного з нас, ця лють спонукає до дії. Герої пішли. Але дали нам час, щоб ми не розбили надії, й країну з'єднали у серце одне. Від горя немає ще ліку, і пам'ять людська за роки не мине — ми винні Вам, хлопці, довіку”.













