Святкування розпочалось з виконання Державного гімну. Сільський голова Андрій Ікало привітав всіх присутніх зі святом. Діти читали вірші,співали пісні,переглядали відеоролики про Україну.
На завершення заходу відбувся невеликий флешмоб.
Свято відбулось під керівництвом директора народного дому Світлани Броницької, вчителя Новошицької СЗШ Оксана Ковалів, бібліотекаря Віри Лебіщак.













