» Культура » 24 серпня в селі Новошичі відзначили День Незалежності України

24 серпня в селі Новошичі відзначили День Незалежності України

Автор: admin2 от 28-08-2018, 10:33
 (голосів: 0)

24 серпня в селі Новошичі відзначили День Незалежності України
Святкування розпочалось з літургії в церкві апостолів Петра і Павла. Після служби проведено захід «Живи і міцній, українська державо!» З вітальним словом виступили сільський голова Андрій Ікало та районний депутат Ярослав Коколюс. Діти співали пісні, читали вірші. У виконанні церковного хору прозвучали «Моліться люди всі до бога», "Боже великий єдиний". Свято підготували та провели директор Народного Дому Світлана Броницька та бібліотекар Віра Лебіщак.

 

24 серпня в селі Новошичі відзначили День Незалежності України


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua