![]()
Святкування розпочалось з літургії в церкві апостолів Петра і Павла. Після служби проведено захід «Живи і міцній, українська державо!» З вітальним словом виступили сільський голова Андрій Ікало та районний депутат Ярослав Коколюс. Діти співали пісні, читали вірші. У виконанні церковного хору прозвучали «Моліться люди всі до бога», "Боже великий єдиний". Свято підготували та провели директор Народного Дому Світлана Броницька та бібліотекар Віра Лебіщак.













