30 вересня з нагоди Всеукраїнському дню бібліотек завідуюча бібліотекою-філією с. Вороблевичі Ганна Гошко провела акцію “Бібліотекар на годину”. З цієї нагоди у книгозбірні зібралось чимало читачів, учнів школи. Зустріч розпочалася із щирих, душевних вітань: “ Бібліотека... Тиша... Спокій... Тут книги розумні спокійно живуть у тихій величній світлиці. А двері широко відкриті ведуть до знань золотої скарбниці...” Професія бібліотекаря вимагає від працівника постійного пошуку, роботи над собою, удосконалення професійних знань. Такі випробування у виборі книги взяла учениця Ольга Герман, а у користуванні і розкладанні каталожних карток участь взяли Наталія Іванців, Марта Бенько, Наталя Герій. З цим завданням, за підтримки бібліотекаря, учні успішно справились. Юні фахівці проявили творчу активність і на завершення всі учасники акції побажали один одному нових відкриттів та реалізації творчих задумів.













