» Культура » У Вороблевицькій бібліотеці відбулася акція “Бібліотекар на годину”

У Вороблевицькій бібліотеці відбулася акція “Бібліотекар на годину”

Автор: admin1 от 2-10-2018, 11:38
 (голосів: 0)

У Вороблевицькій бібліотеці відбулася акція “Бібліотекар на годину”  30 вересня з нагоди  Всеукраїнському дню бібліотек  завідуюча бібліотекою-філією с. Вороблевичі Ганна Гошко провела акцію “Бібліотекар на годину”.  З цієї нагоди у книгозбірні зібралось чимало читачів, учнів школи. Зустріч розпочалася із щирих, душевних вітань: “ Бібліотека... Тиша... Спокій... Тут книги розумні спокійно живуть у тихій величній світлиці. А двері широко відкриті ведуть до знань золотої скарбниці...” Професія бібліотекаря вимагає від працівника постійного пошуку, роботи над собою, удосконалення професійних знань. Такі випробування у виборі книги взяла учениця Ольга Герман, а у користуванні і розкладанні каталожних карток участь взяли Наталія Іванців, Марта Бенько, Наталя Герій. З цим завданням, за підтримки бібліотекаря, учні успішно справились. Юні фахівці проявили творчу активність і на завершення всі учасники акції побажали один одному нових відкриттів та реалізації творчих задумів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua