Щороку 1 жовтня в Україні відзначається Міжнародний День людей похилого віку.
З цієї нагоди 03.10.2018 в бібліотеці с.Снятинка була проведена бесіда на тему: «Серце забуте, обігрійте любов’ю».
Милосердя і доброта, як два крила, на яких тримається людство. Памятаймо про найцінніше, вічний людський скарб – доброту, людяність, милосердя.
Добро… Усього кілька літер, а як багато вони важать.
Цими словами розпочала бесіду бібліотекар Любов Турик, яка наголосила, що потрібно робити все, щоб люди похилого віку щоденно відчували повагу і турботу, гідний рівень життя, про роль молодого покоління в житті старших людей, бо це є наріжним каменем людяності.
Поважаймо, шануймо, робімо добро!!!
Активну участь у проведенні взяли: директор Народного дому Віра Копая, Христина Турик, Софія Костик та Тетяна Бадлюк.













