» Культура » Вечір пам'яті в Снятинці

Вечір пам'яті в Снятинці

Автор: admin2 от 22-02-2018, 09:31
 (голосів: 1)

Вечір пам'яті в Снятинці20 лютого в Народному домі с.Снятинка було проведено вечір-реквієм «Ми пам’ятаємо, ми – не забудемо», який організували і провели бібліотекар Любов Турик та директор народного дому Віра Копач.

Під звуки мелодії «Плине кача» Героїв вшанували хвилиною мовчання.

Працівники культури розповіли присутнім про патріотів України, які полягли під час Революції Гідності та в боротьбі з російським агресором на сході нашої Вітчизни, захищаючи ідеали, відстоюючи права і свободу людини, європейське майбутнє України.

На вечорі пам’яті діти декламували вірші про Україну, про Героїв Небесної Сотні.

Також був виготовлений стенд «Слава Небесній Сотні», де розміщена інформація про Героїв Небесної сотні, які полягли під час Революції Гідності.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua