» Культура » «Пам’ять з полиновим присмаком болю» - збірник випущений центральною районною бібліотекою

Автор: admin1 от 22-04-2019, 09:48

«Пам’ять з полиновим присмаком болю» - збірник випущений центральною районною бібліотекою33 роки минає від того часу, коли страшна біда прийшла в Україну, накривши чорним смертельним крилом Поліське містечко Чорнобиль. Серед усіх трагедій, які пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя. Ще довго ми будемо відчувати на собі її наслідки, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям. Саме тому історія цього лиха та історія подолання його наслідків заслуговують на те, щоб ми про це знали і пам’ятали.

26 квітня Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф.Про Чорнобиль написана велика кількість книг, статей, художніх прозових та поетичних творів. До відзначення цієї сумної дати увазі користувачів Дрогобицької центральної районної  бібліотеки  пропонуємо  рекомендаційний список літератури «Пам’ять з полиновим присмаком болю», який підготувала провідний бібліограф Жанна Луців.