У другу неділю травня українці разом з усім світом святкують День матері. У цей час традиційно вітають всіх мам і дякують їм за все, що вони для нас роблять.
Напередодні свята у бібліотеці – філії с. Раневичі було проведено конкурс «Малюнок для мами». Діти з радістю та любов`ю малювали для своїх матерів.













