13 травня в бібліотеці- філії с.Уличне відбувся цікавий сучасний бібліотечний захід – вечір-мандрівка «Моє село в давнину і тепер». На свято завітали діти молодших класів зі своїми класними керівниками. Бібліотекар Наталія Хоньків приготувала для них слайд-подорож «Старовинними вулицями села» та розповіла про походження їх назв. Наприклад, назва Бобівці ,за переказами, виникла через те, що тут найкраще родився біб. Є ще в Уличному цікаве й таємниче місце – Городище. Трирядним валам, які збереглися до сьогодні, уже по 1000 років.
Завідувач бібліотеки Юлія Кречківська розповіла про товариство «Просвіта», яке існувало в Уличному в 30-х роках, про Богдана Кульчицького, про сім’ю Гарабачів, про перебування штабу військового округу УПА «Маківка» та про відомого педагога М. Стельмаховича.
На завершення мандрівки діти разом з бібліотекарями проспівали уличненських коломийок та віртуально побували в багатьох мальовничих куточках рідного села. Для цього бібліотекар Наталія Хоньків підготувала більше ста фотографій села й разом з односельчанином Віталієм Рогульським зняла відеоролик про Уличне.
Сільський голова Анатолій Коренських побажав дітям пишатися та любити своє село, гарно вчитися, щоб у майбутньому примножувати добробут та славу Уличного.













