Цій темі була присвячена чергова зустріч в райдержадміністрації. Йшлося про виділення для відпочинку дітей коштів з районного бюджету в межах призначень відділу освіти за рахунок наявних резервів. Найбільше запитань викликала доцільність відпочинку дітей у пришкільних таборах. Свої думки та пропозиції з цього приводу висловили перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, голова постійної комісії районної ради з питань освіти та науки Микола Лук'янченко, в.о. керівника відділу освіти Орест Луцик, керівники навчальних закладів, інші присутні на нараді.
Після тривалої дискусії учасники наради дійшли спільної думки про те, що при правильній організації роботи, забезпеченні якісного та змістовного відпочинку дітей пришкільні табори мають право на існування. Це є одна з можливостей для тих, хто не має змоги придбати дорогі путівки, а також для працюючих батьків під час літніх канікул залишити дитину під наглядом вихователів та дозволити їй разом з ровесниками зайнятися корисними і цікавими справами...













