» Культура » Бібліотекарі району взяли участь у фестивалі меду

Бібліотекарі району взяли участь у фестивалі меду

Автор: admin1 от 22-09-2015, 11:41
 (голосів: 0)

Бібліотекарі району взяли участь у фестивалі меду20 вересня під час святкування 2-го Фестивалю меду в смт.Меденичі бібліотекарі Дрогобицької районної дитячої бібліотеки не залишились осторонь, а прийшли зі своїми активними читачами та продемонстрували творчі роботи, виготовлені в бібліотеці під час майстер-класів гуртка «Чарівний клубок».

А також видали брошуру «Мед смакує і лікує», яка стане в нагоді кожному поціновувачеві корисної інформації про продукцію бджільництва.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua