20 вересня під час святкування 2-го Фестивалю меду в смт.Меденичі бібліотекарі Дрогобицької районної дитячої бібліотеки не залишились осторонь, а прийшли зі своїми активними читачами та продемонстрували творчі роботи, виготовлені в бібліотеці під час майстер-класів гуртка «Чарівний клубок».
А також видали брошуру «Мед смакує і лікує», яка стане в нагоді кожному поціновувачеві корисної інформації про продукцію бджільництва.













