» Культура » Свято української мови в с.Доброгостів

Свято української мови в с.Доброгостів

Автор: admin2 от 12-11-2015, 13:56
 (голосів: 0)

Свято української мови в с.ДоброгостівУкраїнська мова — це неоціненне духовне багатство, з яким народ живе, передаючи із покоління в покоління мудрість, славу, культуру і традиції. Наше українське слово, хоча і вмирало з голоду і бідувало, переслідувалось і заборонялось, але вистояло і відродилося та продовжує хвилювати серця багатьох. Нашій мові потрібен саме зараз вогонь любові й духовна міць. Такими словами відкрила літературну годину, присвячену Дню української писемності та мови і Дню вшанування памяті Преподобного Нестора -Літописця, бібліотекар бібліотеки-філії с. Доброгостів Пушак Степанія, яка підготувала і провела цей масовий захід. Святково прибрана сцена, гарно оформлена книжково- ілюстративна виставка: “І зачаровує серця пісенна українська мова”.

Про створення мови, про її багатство, красу, мелодійність, яку визнав світ, декламували вірші, оспівували, розказували гуморески найактивніші учні школи, а саме: Гарасимяк Назар, Киндій Ангеліна, Ткачишин Аня, Колісніченко М., Логінський Роман, Гоцак Андрій, Марголич Маряна, Дутка Василь, Кос Владислав, Галич Аня, Фарима Віка, Дутка Андрій, Мах Юліана. Акомпанувала - викладач Доброгостівської музичної школи Олексин Ірина Євгенівна.

Ми — українці. Живемо у вільній незалежній державі — Україні, розмовляємо рідною державною мовою. А мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу.

Сьогодні зі щирими словами ми звертаємося до Господа, щоб він оберігав нашу мову, нашу батьківщину, наш народ. Щоб нарешті на нашій землі не завтра, а вже сьогодні запанував мир і спокій, щоб матері не оплакували синів, які гинуть на своїй же землі.

Хвилиною мовчання присутні вшанували память всіх Героїв, які віддали своє життя за наше краще майбутнє, за волю України.

На масовому заході були присутні вчителі, учні школи, сільський голова, колеги по роботі, жителі села, методист центральної районної бібліотеки Марія Гелій, яка подякувала за змістовний і цікаво проведений масовий захід і сподівається, що ця зустріч допоможе усім присутнім глибше пізнати красу рідної мови: “Мова — великий Божий дар людини. У кожного народу своя мова. А серед них — ніби запашна квітка в чудовому букеті — українська мова.”

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua