Сьогодні, 18 грудня народний художньо-просвітницький колектив районного Народного дому відвідав Підбузький геріатричний пансіонат. Як і щороку, напередодні свята Миколая районні митці привезли колядки, віншування подарунки та святковий настрій мешканцям пансіонату. Солодощі отримали всі — і ті, хто
прийшов на свято, і ті, хто за станом здоров'я не зміг залишити свою кімнату. Митцям щиро подякувала директор геріатричного пансіонату Віра Баброцяк.
Меценатом доброчинної акції став народний депутат України Богдан Матківський.













