Традиційно, 19 грудня, в день свята Миколая, керівництво району – голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко та голова районної ради Михайло Сікора відвідали Підбузький геріатричний пансіонат. Разом з мистецькими колективами районного народного дому вони привітали з святом людей старшого віку, які тут проживають, подарували їм хвилини радості та солодкі подарунки.
Цього святкового дня зі сцени пансіонату лунали колядки та віншування від Святого Миколая. Радісні посмішки на обличчях старших людей – це найкраща подяка за подароване свято, сказала директор геріатричного пансіонату Віра Баброцяк.













