» Культура » Департамент культури ЛОДА організував для військових мистецьку програму

Департамент культури ЛОДА організував для військових мистецьку програму

Автор: admin1 от 6-04-2016, 11:58
 (голосів: 0)

Департамент культури ЛОДА організував для військових мистецьку програмуНещодавно до 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного знову завітали із концертними програмами артисти. Про це повідомили у департаменті з питань культури, національносте та релігій облдержадміністрації.
Спочатку перед військовослужбовцями-глядачами у клубі містечка “Базове” із виставою “Наталка Полтавка” Івана Котляревського виступив колектив Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича. Згодом глядачам у містечку “Центральне” цей колектив подарував незабутній естрадний концерт. У програмі “Пісні рідного краю” звучали народні та сучасні українські пісні у модерновій естрадній обробці.
У цей же день для воїнів 184-го Навчального центру два концерти подарував заслужений артист України Тарас Курчик.
Департамент з питань культури, національносте та релігій облдержадміністрації і надалі організовуватиме мистецькі програми, концертні для військовослужбовців, що перебувають на Яворівському полігоні. Наступної неділі з мистецьким дарунком до військовослужбовців поїдуть творчі колективи Миколаївського району та співачка Наталка Самсонова.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua