» Культура » Родинне свято у Рихтичах

Родинне свято у Рихтичах

Автор: admin2 от 17-11-2015, 12:32
 (голосів: 0)

Родинне свято у РихтичахДе сонце засинає вечорами

Під тихі колискові давніх літ,

У спогадах живе разом з піснями

Родинного тепла безмежний світ.

Саме такими словами розпочалося свято у Народному домі с.Рихтичі, яке зібрало разом велику дружну рихтицьку родину. Тут були присутні і діточки маленькі, і школярі, і молодь, і поважні сивочолі господарі і господині. Ведучі свята Оксана Яворська (директор народного дому), Ірина Головацька (художній керівник) та Ольга Домін (зав.бібліотеки-філії) вели цікаву розповідь про історію села, про видатних земляків, про досягнення села, зробили екскурс у минуле, згадали роки депортації, адже майже половина жителів села є депортованими в ході акції “Вісла”. Не оминули увагою і новітніх героїв - учасників АТО, хвилиною мовчання вшанували полеглого у бою в зоні антитерористичної операції Дмитра Лесишака. Поетичні рядки про Україну, про рідне село звучали з уст Андріани Николяк та Діани Блажкевич. Брати Михайло та Роман Марунчаки дотепно потішали глядачів гумористичними рядками.

Шквал емоцій викликав виступ наймолодших учасників свята — вихованців дитячого садочка “Сонечко” з композицією “Осінь золота прийшла”. Бурхливими оплесками зустрічали рихтичани виступ зразкового хореографіч-ного ансамблю “Верховинка” під керівництвом Богдани Кос.Родинне свято у Рихтичах Зачаровували свої співом учасники художньої самодіяльності Олег Стасик, Галина Кузик, Оксана Федів, Христина Фур, Аня Кисіль, Марія Стахів, Ірина Ільчишин, Наталя Лепак, Керіна Марунчак, Ліля Кіндратів, тріо Леся, Наталя, Діана Андруневчин. Хор церкви Преображення Господнього та хор церкви Св.Василія Великого виконували пісні духовної тематики.

На святі були присутні депутат обласної ради, уродженка села Рихтичі Ольга Грицик, депутати районної ради Михайло Головацький та Володимир Якимів, які привітали всіх учасників родинного свята. Новообраний сільський голова Олег Борис подякував працівникам культури за проведене величне свято для мешканців села і пообіцяв зі свого боку розуміння та підтримку. Завершилося свято піснею “Хай живе надія” у виконанні Ольги Коваль, яку підтримав весь зал.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua