» Культура » В бібліотеці-філії с. Опака відбулася презентація книги Василя Шкляра “Маруся”

В бібліотеці-філії с. Опака відбулася презентація книги Василя Шкляра “Маруся”

Автор: admin2 от 9-06-2016, 12:04
 (голосів: 0)

В бібліотеці-філії с. Опака відбулася презентація книги Василя Шкляра “Маруся”10 червня виповнюється 65 років від дня народження Василя Шкляра. Бібліотекар Ганна Якуц коротко ознайомила всіх присутніх з біографією та творчістю українського письменника. Василь Шкляр — один із небагатьох теперішніх прозаїків, який вміє писати прозу, знає її закони, є майстром побудови сюжету і здатен кількома реченнями дати як суто зовнішній , так і до певної міри — внутрішній портрет свого героя. Над історичним романом “Маруся” автор працював 5 років. Він написаний на основі архівів і щоденників очевидців, “тут за кожною подією стоїть історичний факт”.

В презентації взяли участь учні - Оля Чопик, Юля Гвоздецька, Віра Сеньків, Василина Багрій, Вікторія Дидик, Ярослав Дидик, Мар'яна Максим'як, Михайло Тупітчак, Юра Гвоздецький, які поділилися своїми враженнями про прочитаний роман. Школярі заспівали патріотичні пісні “Йшли селом партизани” та “ Ой у лісі, на полянці”.

На завершення заходу Ганна Якуц сказала: “ Пам'ять ніколи не вмирає. З пітьми вирине історична правда про нашу Україну, про народ. Бо після зими приходить весна. І разом з воскресінням України відбудеться низка зрушень у свідомості та поглядах людей! Віримо, що переможемо”.

Усі разом на завершення виконали Гімн України, як символ незламності свого народу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua