В неділю, 21 квітня, на стадіоні спортивного комплексу «Карпати» с. Доброгостів федерація футболу Дрогобицького району за сприянням районної організації ВФСТ «Колос» провела фінальний матч Кубка пам’яті Героїв АТО. У фінальній грі бронзовий призер чемпіонату району 2018 року ФК «Каменяр» Нагуєвичі екзаменував переможця першості 2018 року ФК «Мрію» із села Снятинка. Сам факт, вийти у фінал престижного кубка є вже успіхом команд, які вперше цього року отримали відповідні нагороди та відзнаки.
Перед початком гри команди вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів, які не повернулися з АТО. Гра проходила досить коректно – кожен футболіст при порушенні правил під час єдиноборств вибачався перед суперником. Фінальний матч виявився видовищним та цікавим, адже гра проходила на зустрічних курсах, вирізнялася гострими атаками. На 38 хвилині нападник «Мрії» Іван Бурдяк скористався неузгодженістю захисників суперника, вийшов на побачення із воротарем і пробив точно в дальний кут. Гра так і закінчилась з мінімальною перевагою ФК «Мрія» Снятинка. Пам’ятні медалі отримали всі учасники фіналу, команди нагороджені кубками, а гравцям ФК «Каменяр» було вручено ще й срібні медалі чемпіонату 2018 р. Так що напередодні святої Пасхи команди подарували своїм вболівальникам свято й надію на наступні перемоги.
Команди фіналісти виступали в таких складах:
«Мрія» Снятинка – М.Левицький, А.Сенів, М.Гірчак, А.Кушнір, С.Стецишин, М.Ільницький, Т.Куціль, Ю.Дзядусь, І.Бурдяк, С.Пастернак, М.Петровський, В.Динда, М.Стецишин, Б.Шайда, Я.Нечипір, Б.Лев, М. Бунь. Готував команду В.Левицький.
«Каменяр» Нагуєвичі – М.Яцуляк, О.Худьо, М.Добрянський, І.Халавко, Н.Куц, І.Винницький, А.Чапля, Р.Андруневчин, М.Годій, А.Микитич, А.Олефір, Р.Вольчак, В.Хруник, В.Фирта, П.Твердовський, С.Лазорчин. Готував команду В.Мураль.













