В неділю, 22 липня, з нагоди відзначення Дня шахів в народному домі смт. Східниця відбувся міжнародний турнір з шахів, в якому взяли участь близько семидесяти учасників, в тому числі шахісти з Дрогобицького району.
Мета проведення шахового турніру ‒ популяризація активного відпочинку у бальнеологічному курорті, популяризація шахів серед молоді.
Спортсмени змагалися за регламентом швидких шахів. Турнір пройшов у жвавій спортивній боротьбі.
Дуже впевнено подолав турнірну дистанцію Олександр Соловйов зі Стрия, який і завоював головний приз.
Переможцям турніру вручив нагороди селищний голова Іван Піляк, він привітав усіх учасників змагань, побажав успіхів у житті та нових перемог.













