Кожного року федерація футболу розпочинає футбольні змагання сезону у січні традиційним зимовим турніром з міні – футболу в селищі Підбуж, приуроченому до Дня Злуки. На запрошення президента ФК «Підбуж» Василя Косюти, участь у змаганнях взяли 11 команд. Перед урочистостями, учасники фінальних ігор вшанували хвилиною мовчання жертв геноциду - міжнародний день Голокосту. В цьому турнірі дозволяється брати участь в змаганнях юнакам вихідцям районної Федерації футболу, які пробують свої сили в командах майстрів та учасникам обласного чемпіонату. Цього року, до змагань долучилась команда «Романтик» з села Кульчиці Самбірського району. Два тижні на засніженому шкільному майданчику тривали змагання, які збирали вболівальників не тільки з Підбужа, але й з навколишніх сіл. Команди були розділені на дві групи, переможці яких розіграли основні призи та нагородження. За третє місце команда Старого Кропивника здолала стебничан. А у фіналі маловідома команда Самбірщини «Романтик» з села Кульчиці тільки в серії семиметрових ударів схилили терези на свою користь, обігравши трускавецьких футболістів з рахунком 6:5.
Вручаючи нагороди, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад наголосив, що Підбуж своїми спортивними традиціями заслужив бути центром гірського куща спортивних змагань району. Перед присутніми виступили голова федерації футболу району Василь Кобільник, який нагадав гостям турніру що футбольна команда юнаків селища в 2017 році стали найсильнішою кубковою командою району та призерами Чемпіонату. Селишний голова Марія Куцір подякувала всім учасникам змагань та побажала підбузькій команді - Чемпіону Дрогобиччини хороших спортивних жнив на обласній арені, нагадавши що волейбольна команда селища Друга в обласній спартакіаді Всеукраїнського спортивного товариства «Колос». Оргкомітет відзначив та нагородив кращих гравців турніру. Пам'ятні призи отримали найкращий гравець турніру Назар Малецький (с. Кульчиці), кращий бомбардир Андрій Шакалець (м. Трускавець), Іван Ковалик (с. Старий Кропивник) та Олександр Кулинич (м. Стебник).
Голова оргкомітету змагань Василь Косюта щиро подякував директору школи Богдані Іваськів, селищному голові Марії Куцір та першому заступнику голови райдержадміністрації Віталію Скоропаду за сприяння та допомогу у проведенні традиційного турніру присвяченому Дню Злуки.













