» Фізкультура і спорт » “Каменяр” Нагуєвичі — володар Кубка “Золота осінь”

“Каменяр” Нагуєвичі — володар Кубка “Золота осінь”

Автор: admin1 от 17-11-2014, 11:21
 (голосів: 1)

“Каменяр” Нагуєвичі — володар Кубка “Золота осінь”В неділю, 16 листопада, на стадіоні “Карпати” в Доброгостові відбувся фінал Кубка “Золота осінь”, який традиційно завершує футбольний сезон в районі. Зустрічалися команди “Каменяр” Нагуєвичі та ФК “Медвежа”. Нагадаємо, що в півфінальних матчах футболісти з Медвежої перемогли команду ФК “Верхні Гаї” 0:0 (пенальті 5:4), а “Каменяр” відповідно “Сокіл” Попелі — 3:2.

 Фінальна гра проходила в захоплюючій боротьбі, відчувалось нервове напруження гравців, але це не завадило їм продемонструвати свою майстерність, проявити неабияку жагу до перемоги. Команди досить добре знають одна одну, тому після стартового свистка арбітра одразу включились у боротьбу. Як і годиться в матчах такого рівня команди показали пристойну гру, в якій вирували емоції, пристрасті та безкомпромісна боротьба. Гра тримала в напрузі не тільки гравців, а й вболівальників команд, що зібрались на трибунах. Жодна з команд не хотіла поступатись, напевно саме тому визначити переможця в основний час так і не вдалось. Гра закінчилася з рахунком 2:2 і володаря Кубка визначили у так званій “футбольній лотереї” - післяматчевих пенальті. Героєм матчу став воротар команди з Нагуєвич, який зумів відбити два одинадцятиметрових удари і принести перемогу своїй команді - “Каменяр” переміг з рахунком 6:5.

 Після закінчення зустрічі відбулося нагородження медалями гравців команд фінальної зустрічі. Їх вручили голова федерації футболу району Василь Кобильник, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Дрогобицької РДА Олег Войтечко. Вони побажали командам подальших успіхів на футбольних полях та нагородили команду-переможця та фіналіста чудовими Кубками.

 

“Каменяр” Нагуєвичі — володар Кубка “Золота осінь”
“Каменяр” Нагуєвичі — володар Кубка “Золота осінь”
“Каменяр” Нагуєвичі — володар Кубка “Золота осінь”
“Каменяр” Нагуєвичі — володар Кубка “Золота осінь”
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua