Два місяці на сільських футбольних полях тривали змагання з футболу присвячені пам’яті Героям Небесної Сотні. На шляху до фіналу несподівано вибули призери минулорічного чемпіонату, а також колективи, які пробували свої сили в обласних змаганнях.
За «малий кубок» пам'яті Героям, на стадіоні міста Трускавця бронзовий призер чемпіонату, меденицькі «Бандери» забивши в кожному таймі по голу (відзначились Василь Костів та Тарас Данилів), здолали опір сільського колективу з с. Медвежа. Всі учасники були нагороджені пам’ятними медалями, відзначені призами кращі гравці (Тарас Данилів та Мар'ян Маменко), організатори команд (Роман Будьо та Юрій Матляк), а команди-фіналісти – кубками.
А 9 травня на стадіоні в с. Доброгостів у фіналі основного кубка, присвяченого Героям Небесної Сотні зустрілися новачки Прем’єр ліги футбольні колективи «Арсенал» с. Лішня, який у півфіналі обіграв грушівську «Іскру» та молодий колектив ФК «Каменяр» з с. Нагуєвичі, який зумів вибити з дистанції чемпіона Дрогобиччини, сильний клуб з с. Новошичі. Не реалізувавши кілька вигідних ситуацій, молоді футболісти з Нагуєвич поступово ослабили натиск і поступились більш зібраному колективу з Лішні з рахунком 4:1. Голи забили Андрій Сливка (2) , Степан Заміщак та Василь Волкун. У переможених відзначився Олег Буцяк.
Нагородження проводили завдувач сектору з питань молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко, голова Федерації футболу Дрогобиччини Василь Кобільник, та народний депутат України Роман Ілик. Кращі гравці та організатори змагань Стефан Заміщак, Роман Мельничий, Василь Волкун, Ярослав Височанський та Михайло Сусюк отримали цінні подарунки. Фінали кубків обслуговували кращі арбітри районного чемпіонату Степан Лужецький, Ігор Нафус, Ярослав Глодан, Микола Ілечко.
Як і в попередніх змаганнях, фіналісти розіграшу кубка вшанували пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання, а після нагородження всі разом виконали Гімн України.













