» Фізкультура і спорт » Відбувся фінал розіграшу кубка пам'яті Героїв Небесної Сотні

Відбувся фінал розіграшу кубка пам'яті Героїв Небесної Сотні

Автор: admin2 от 11-05-2021, 09:31

Відбувся фінал розіграшу кубка пам'яті Героїв Небесної СотніТурнір відбувся на стадіоні "Карпати" в Доброгостові. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих новітніх українських героїв.

У фіналі зустрілися футбольні команди "Іскра" Грушів (Меденицька ТГ) та "Каменяр" Нагуєвичі (Дрогобицька ТГ). Цікава гра завершилась перемогою грушівських копунів з рахунком 2 : 1. Ще за 20 хв. до завершення вони поступалися Нагуєвичам 0:1 і арбітр вилучив їхнього гравця. Але граючи в меншості, зуміли зрівняти рахунок та вирвати перемогу. Обслуговували матч Сергій Лукач, Тетяна Котула та Ігор Нафус. Готували гравців до ігор наставники Ігор Зинів та Степан Лазорчин. Команди отримати пам'ятні кубки, а гравці нагороджені медалями. В нагородженні взяли участь заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Тарас Матолич та голова Трускавецької ТГ Андрій Кульчинський.