Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Шутко зустрівся з представниками Федерації футболу Дрогобицького району. Під час зустрічі обговорено організаційні питання проведення змагань, зокрема, підготовка до матчів футбольних полів, вартість обслуговування суддівських бригад півфіналу та фіналу кубка на весь сезон районного футбольного чемпіонату.
Варто нагадати, що цієї неділі, 24 квітня на полі Районного стадіону “Карпати” в с.Доброгостів відбудуться два фінальні матчі на “Кубок надії” пам'яті Героїв майдану та Кубок Героїв Небесної Сотні. Змагання пройдуть між командами Болехівців — Лішні та Солонська — Рихтич. Початок о 13.00 та о 15.00 год.













