» Фізкультура і спорт » Володимир Шутко провів робочу зустріч з футбольним активом району

Володимир Шутко провів робочу зустріч з футбольним активом району

Автор: admin2 от 20-04-2016, 14:31
 (голосів: 0)

Володимир Шутко провів робочу зустріч з футбольним активом районуСьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Шутко зустрівся з представниками Федерації футболу Дрогобицького району. Під час зустрічі обговорено організаційні питання проведення змагань, зокрема, підготовка до матчів футбольних полів, вартість обслуговування суддівських бригад півфіналу та фіналу кубка на весь сезон районного футбольного чемпіонату.

Варто нагадати, що цієї неділі, 24 квітня на полі Районного стадіону “Карпати” в с.Доброгостів відбудуться два фінальні матчі на “Кубок надії” пам'яті Героїв майдану та Кубок Героїв Небесної Сотні. Змагання пройдуть між командами Болехівців — Лішні та Солонська — Рихтич. Початок о 13.00 та о 15.00 год.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua