Сьогодні, 10 квітня, в Дрогобицькій дитячо-спортивній школі імені Івана Боберського відбулися зональні змагання «Олімпійське лелеченя-2014», яке організували та провели сектор молоді та спорту Дрогобицької районної державної адміністрації, відділи освіти та фізичної культури і спорту Дрогобицького міськвиконкому, ДЮСШ. Після підняття Олімпійського прапора та виконання Державного гімну України до юних спортсменів звернулися керівники спорту міста Дрогобича та району – Роман Проць та Олег Войтечко, вони привітали учасників змагань та побажали їм успіхів.
Участь в змаганнях взяли команди «Капітошка» Бориславської ЗОШ №4, «Олімпійські козачата» Станківської СЗОШ Стрийського району, «Живчик» Трускавецького НВК СЗШ №2-гімназія, «Орли» Рихтицької ЗОШ Дрогобицького району і дві команди, які представляли Дрогобич – «Соколята» Стебницької ЗОШ №18 та «Юні олімпійці» ЗОШ №4. Окрім представлення команд та спортивних естафет, які пройшли жваво та емоційно, спортсмени взяли участь у вікторині, де продемонстрували свої знання з історії Олімпійського руху.
Переможцями зональних змагань «Олімпійське лелеченя-2014» стали команди з Стебника та Трускавця, які отримали путівку на обласні змагання, що відбудуться у Львові.













