В малому сесійному залі під головуванням заступника голови Дрогобицької районної державної адміністрації Івана Мізерника відбулася нарада з керівниками спортивних організацій району, в якій взяли участь керівник підрозділу райдержадміністрації з питань молоді і спорту Олег Войтечко, керівник ФСТ “Колос” Юрій Кулинич, директор ДЮСШ “Явір” Марія Федик, директор Доброгостівського стадіону «Карпати» Ярослав Стецівка, методист методкабінету відділу освіти Ігор Михаць. На нараді було обговорено ряд питань, пов’язаних з організацією проведення Всеукраїнської акції НОК України серед учнівської молоді «Do like olimpians», що відбудеться 28 травня на базі Доброгостівської школи за участю школярів з Лішні, Рихтич, Уличного і Доброгостова. Очікується приїзд учасників зимових Олімпійських Ігор Христини Подгрушної-Опьола та Андрія Кіся.
Також було вирішено питання участі наших футболістів з Меденич в міжнародному турнірі з футзалу, що відбудеться наступного тижня в місті Берегово Закарпатської області. На завершення учасники наради обговорили питання підготовки до зональних змагань держслужбовців, які традиційно відбудуться в червні, в Стрию.













