В суботу, 21 лютого, відбувся волейбольний турнір, присвячений Героям Небесної сотні, в якому взяли команди сіл Ясениці-Сільної, Лішні, депутатів районної ради та Дрогобицької райдержадміністрації. На урочистому відкритті турніру до учасників змагань звернулися головний суддя турніру, голова районного ФСТ «Колос» Юрій Кулинич та головний спеціаліст молоді і спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко.
Після хвилини мовчання за загиблими рік тому на київському Майдані та виконання Державного Гімну України розпочалися змагання, які пройшли в одне коло — кожна команда провела по три зустрічі.
І хоч суперники добре знали один одного, матчі проходили в цікавій та напруженій боротьбі. До останньої зустрічі не було визначено переможців та призерів турніру, і лише важка перемога депутатського корпусу над командою РДА з рахунком 18:16 та 15:10 розставила всі крапки над “і”. Переможцем турніру стала команда депутатів райради, другою — сильна команда з Лішні, бронзовими призерами — команда Дрогобицької РДА.
Всі учасники змагань, як переможці, так і переможені, отримали почесні грамоти та кубки та зробили спільне фото на пам'ять.
ВІДЕОРЕПОРТАЖ ВОЛЕЙБОЛЬНОГО ТУРНІРУ













