Безпрецедентний випадок, що стався нещодавно під час проведення футбольного матчу на першість району між командами села Дережичі та Підбужа викликав резонанс у Федерації футболу Дрогобицького району. Тому сьогодні голова райдержадміністрації зібрав представників команд, Федерації футболу для вияснення ситуації.
Нагадаємо, що за вісім хвилин до закінчення матчу при рахунку 2:1 на користь гостей, футболістів Підбужа, гравець цієї команди наніс удар в обличчя судді матчу. Цього дня обов’язки арбітра виконував голова Федерації футболу Дрогобицького району Василь Кобильник. Матч він зупинив. Цього дня в Дережичах проводилося свято села, вручалися грамоти та кубки і матч мав стати гарним футбольним святом, але, на жаль, негідний вчинок футболіста Підбужа залишив неприємний осад. Обговорювали подію і на засіданні дисциплінарного комітету районної федерації футболу, але остаточного рішення не прийнято, окрім того, що матч ні дограватись, ні перегріватись не буде.
Очільник району дав доручення звернутись до Дрогобицького відділу поліції в подальшому забезпечувати порядок на матчах першості району та області, як на футбольному полі, так і за його межами.
Також звертаємося до футболістів та вболівальників вести себе толерантно по відношенню арбітрів, гравців команди суперника Такі негативні дії, що сталися в Дережичах, в значній мірі шкодять іміджу нашого району.
Варто задуматися, чому через вчинки окремих осіб має страждати численна армія справжніх шанувальників футболу?













