Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко на початку оперативної наради привітав вихідця з Гаїв Верхніх, студента ДДПУ ім. Івана Франка Андрія Лагуша з титулом чемпіона Європи з гирьового спорту. У присутності керівного складу району Володимир Шутко вручив атлетові здобуті на Європейському чемпіонаті нагороди, подякував Андрієві за його успішні виступи, які прославляють нашу державу у світі, та побажав нових перемог і вершин у спорті.
Слова вдячності за моральну та матеріальну підтримку висловив голові райдержадміністрації тренер чемпіона Роман Кушнір. Він також відзначив добру співпрацю зі структурним підрозділом райдержадіністрації з питань молоді та спорту. Вихователь повідомив, що його підопічний, який виконав норматив Майстра спорту, зараз готується до нормативу Майстра спорту міжнародного класу та до Чемпіонату світу, який відбудеться в Казахстані.













