11 лютого відбулася робоча нарада з перевізниками, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. Обговорювалися питання безпеки дорожнього руху, особливу увагу було приділено безпеці на нерегульованих залізничних переїздах, необхідності проведення додаткових інструктажів водіям маршрутних автобусів. Також Степан Рудницький звернув увагу на дотриманні графіків руху в частині узгодження маршрутів, де є спільне обслуговування населених пунктів декількома перевізниками, було розглянуто скарги мешканців району на якість обслуговування маршрутів Дрогобич – Вороблевичі, гірської частини – Майдан, Старий Кропивник та перевезення пільгових категорій пасажирів з села Дорожів. За результатами наради дані відповідні доручення.













