» Інформація » Чергова нарада з перевізниками

Чергова нарада з перевізниками

Автор: admin1 от 22-04-2015, 11:05
 (голосів: 1)

Чергова нарада з перевізниками21 квітня в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася чергова нарада з перевізниками, яку провів перший заступник голови РДА Степан Рудницький за участі заступника голови районної ради Романа Урбана, голови Ріпчицької сільської ради Романа Гриньківа, спеціалістів райдержадміністрації. Розглядалися питання дотримання графіків перевезення та кількості рейсів, згідно з паспортами маршрутів. Особливу увагу було звернено на такі маршрути, як Дрогобич - Медвежа, де замість передбачених чотирьох рейсів виконується три та Дрогобич - Гаї Бійничі.

Але найбільше занепокоєння викликає рейс до села Ріпчиці, де замість шести виконується лише два, і то лише в одну сторону. На нараді прозвучала пропозиція, що у випадку, якщо ситуація з цими рейсами не зміниться райдержадміністрація буде ініціювати процедуру розривання договорів з цими перевізниками.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua