Завтра, 13 березня Дрогобиччину відвідає голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.
В програмі перебування — візит у фермерське господарство “Меринос Захід” та філію “Дрогобицький райавтодор”.
О 9:10 год. в сесійній залі районної ради голова облдержадміністрації Олег Синютка проведе нараду з громадсько-господарським активом регіону.













