» Інформація » Олег Синютка оглянув об'єкти заповідника "Нагуєвичі"

Олег Синютка оглянув об'єкти заповідника "Нагуєвичі"

Автор: admin2 от 7-07-2016, 17:37
 (голосів: 0)

Олег Синютка оглянув об'єкти заповідника "Нагуєвичі"В рамках візиту на Дрогобиччину сьогодні голова облдержадміністрації Олег Синютка відвідав рідне село Івана Франка, зокрема, Державний історико-культурний заповідник “Нагуєвичі”. Директор заповідника Ореста Резекулова інформувала очільника області про підготовку об'єктів заповідника до Франкового ювілею. Олег Синютка проінспектував стан споруд Музею-садиби, Будинку літератора, оглянув експозиції Літературного музею, де дав вказівки щодо їх оновлення.

Цього ж дня голова облдержадміністрації, заступник голови ОДА Ірина Гримак, голова райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора побували на об'єкті колишнього дитсадка в Нагуєвичах, на реконструкцію якого в цьому році заплановані кошти з обласного бюджету.

За підсумками візиту Олег Синютка дав завдання керівництву району, які стосуються підготовки до 160-річчя від дня народження Івана Франка, впорядкування доріг, боротьби з борщівником тощо.


 

Олег Синютка оглянув об'єкти заповідника "Нагуєвичі"

 

Олег Синютка оглянув об'єкти заповідника "Нагуєвичі"

 

Олег Синютка оглянув об'єкти заповідника "Нагуєвичі"

 

Олег Синютка оглянув об'єкти заповідника "Нагуєвичі"

 

Олег Синютка оглянув об'єкти заповідника "Нагуєвичі"

 

Олег Синютка оглянув об'єкти заповідника "Нагуєвичі"

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua