В рамках візиту на Дрогобиччину сьогодні голова облдержадміністрації Олег Синютка відвідав рідне село Івана Франка, зокрема, Державний історико-культурний заповідник “Нагуєвичі”. Директор заповідника Ореста Резекулова інформувала очільника області про підготовку об'єктів заповідника до Франкового ювілею. Олег Синютка проінспектував стан споруд Музею-садиби, Будинку літератора, оглянув експозиції Літературного музею, де дав вказівки щодо їх оновлення.
Цього ж дня голова облдержадміністрації, заступник голови ОДА Ірина Гримак, голова райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора побували на об'єкті колишнього дитсадка в Нагуєвичах, на реконструкцію якого в цьому році заплановані кошти з обласного бюджету.
За підсумками візиту Олег Синютка дав завдання керівництву району, які стосуються підготовки до 160-річчя від дня народження Івана Франка, впорядкування доріг, боротьби з борщівником тощо.













