» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 1 грудня 2020 року №341

Pозпорядження районної державної адміністрації від 1 грудня 2020 року №341

Автор: admin2 от 4-12-2020, 14:24

Про проведення інвентаризації

Керуючись статтями 6, 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтею 10 Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” від 16 липня 1999 року №996-XIV, відповідно до Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02 вересня 2014 року № 879, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 жовтня 2014 року за № 1365/26142, з метою забезпечення достовірності даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності Дрогобицької райдержадміністрації а також у зв’язку з підготовкою до складання річної фінансової звітності:

1. Утворити комісію з інвентаризації активів та зобов’язань районної державної адміністрації у складі:

СЕНІВ

Наталія Михайлівна

-

заступник керівника апарату - завідувач сектору документообігу, інформаційної діяльності та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації, голова комісії

КАЛІЧАК

Ірина Іванівна

-

провідний спеціаліст відділу культури та туризму районної державної адміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

ВЕНГЖИН

Олег Ярославович

-

головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції відділу правового забезпечення, персоналу, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації

ШПЕК

Леся Євгенівна

-

начальник відділу фінансово-господарського забезпечення -головний бухгалтер апарату районної державної

адміністрації

БОЛОННА

Руслана Богданівна

-

головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації

2.Комісії (Сенів Н.М.) провести інвентаризацію основних засобів, інших необоротних матеріальних активів та запасів, товарно – матеріальних цінностей, грошових коштів установи, що знаходяться на зберіганні у матеріально-відповідальних осіб в апараті райдержадміністрації, її структурних підрозділах станом на 1 грудня 2020 року з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження і складанням відповідних інвентаризаційних описів.

3.Узагальнені результати річної інвентаризації представити першому заступнику голови районної державної адміністрації на затвердження до 24 грудня 2020 року.

4.Надати право інветаризаційній комісії при огляді матеріальних цінностей, які стали не придатні до експлуатації і не підлягають відновленню, подати пропозиції щодо списання таких цінностей у порядку, встановленому Порядком списання об’єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2007 року № 1314.

5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД