27 вересня на величне християнське свято Воздвиження Чесного Хреста у селі Довге Гірське відбулася традиційна Хресна хода та перейменування гори. Найвищу в Дрогобицькому районі гору, що мала офіційну назву Горб (в народі – Коньова), назвали горою Небесної Сотні. Рішення про присвоєння горі імені Небесної Сотні було прийнято з ініціативи громад сіл Довге Гірське, Рибник та Майдан. Пропозицію селян підтримала районна рада, згодом питання було вирішене на рівні Києва.
Біля підніжжя гори встановлено хрест, в який вмонтовано прогорілі камені з вулиці Інститутської в Києві.
Дрогобиччина під час подій на Майдані та війни на сході країни зазнала важких втрат - Олег Ушневич, Йосиф Шіллінг, Богдан Вайда полягли від куль снайперів на Майдані. Потому - Артур Гулик, Ігор Борис, Мар’ян Дишель, Сергій Шевчук, Юрій Комар, Іван Габчак, Тарас Зозуля, Степан Бродяк, Дмитро Лесешак поклали життя на полі бою на сході України.
Додамо, що 27 вересня, у селі Довге Гірське відбулася вже десята традиційна Хресна дорога. Участь в заході взяв єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької Єпархії владика Григорій Комар, духовенство, перший заступник голови РДА Степан Рудницький, керуючий справами районної ради Михайло Гук, народний депутат України Роман Ілик, громадський діяч Хосе Турчик., громадськість, школярі, бійці Національної гвардії України - учасники АТО, мешканці села
Ідея увіковічнити подвиг героїв у назві гори, висота якої 889 метрів, належить громадському активістові Хосе Турчику - справжньому патріоту України та рідного краю.













