Недільним ранком, 26 серпня, більше пів сотні мешканців села Рихтичі вирушили в дорогу, щоб здійснити сходження на гору Героїв Небесної Сотні в селі Довге Гірське.
У підніжжі гори сільський священик Рихтич о. Роман розпочинає Хресну дорогу. Розважання читають молоді люди, і спільна молитва підноситься до Господа. З кожною стацією було все важче йти, але щира любов до Господа та подяка всім тим, хто загинув за Україну кріпила та підносила.
На одній із стацій на гранітній плиті викарбовано ім'я Героя з Рихтич Дмитра Лесешака, який загинув на війні на сході України. І ось вершина, важка та духовно дорогоцінна. Отець Роман відправляє панахиду за загиблими. Після сходження з гори о. Роман відслужив Св. Літургію за всіх живих воїнів.
У своїй проповіді священик наголосив, що нас сюди привела пам'ять. Пам'ять і молитва... А це наш духовний вклад у загальний скарб національної пам'яті.













