У суботу, 1 жовтня на Дрогобиччині відбулася щорічна Хресна дорога. Прочани піднялися на найвищу вершину краю – гору Героїв Небесної Сотні, що в селі Довге Гірське. У Хресній дорозі взяли участь представники районної державної адміністрації, районної ради, священики на чолі з єпископом Григорієм, сотні мешканців навколишніх сіл.
Нагадаємо, що найвищу в Дрогобицькому районі гору, що мала офіційну назву Горб (в народі – Коньова), два роки тому назвали горою Небесної сотні. А хрест, який встановлено на вершині гори, вмонтовано шматочки бруківки з вулиці Інститутської у Києві, де відбулись найбільш криваві події Майдану.













