Олександр Кобрин, який є куратором району від обласної Служби автомобільних доріг, повідомив Колегію РДА, що фірма “Автомагістраль Південь”, яка визначена як підрядник ремонту дороги Дрогобич-Комарно, готова розпочати роботи через місяць. Така інформація викликала негативну реакцію у керівництва району та у присутніх. Коментуючи це повідомлення, голова районної ради Михайло Сікора обурено констатував, що з такими темпами роботи затягнуть до зими, а державні гроші втоплять у болоті. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко наголосив, що ця автодорога перебуває в жахливому стані не один рік, тому далі відтягувати її ремонт неприпустимо.
Володимир Шутко поставив також завдання перед представником з області спільно з місцевими фахівцями невідкладно розпочати обстеження стану мостів району. Для цього він дав завдання скласти відповідний графік об'їздів та довести його до відома сільських, селищних голів.
Голова райдержадміністрації вкотре нагадав місцевим головам про необхідність громадського контролю за станом ремонтів доріг, адже часто роботи проводяться неякісно та безвідповідально.













