Сьогодні в Державному підприємстві «Дрогобицьке лісове господарство» відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівника лісу. В урочистостях взяв участь голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич. Очільник району привітав з професійним святом колектив одного з найбільших підприємств району, які забезпечують наповнення бюджету. У вітальному слові Андрій Шевкенич побажав лісівникам бути справжніми мудрими господарями лісу, який є одним з найбільших багатств України, дбати про ефективну господарську діяльність підприємства, але, насамперед, про лісовідновлення та створення нових лісових масивів. Голова райдержадміністрації вручив грамоти кращим працівникам підприємства.
Колектив ДП «Держлісгосп» також привітали заступник голови районної ради Володимир Стецівка, директор підприємства Василь Матяшовський.













