Сьогодні, 23 червня відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад.
Комісія розглянула та затвердила низку заходів щодо забезпечення життєдіяльності району в умовах карантину. Зокрема, дозволено відновлення пасажирських перевезень та визначено вимоги до їх здійснення відповідно до карантинних обмежень.
Врегульовано режим роботи органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування та встановлено, що робочий день
розпочинається о 8.00 год.
Рішенням комісії створено мобільні групи, які перевірятимуть дотримання вимог карантину задля запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.













