» Цивільний захист » В Дрогобицькому районі також відновлено регулярні пасажирські перевезення

В Дрогобицькому районі також відновлено регулярні пасажирські перевезення

Автор: admin2 от 23-06-2020, 14:26
 (голосів: 0)

В Дрогобицькому районі також відновлено регулярні пасажирські перевезенняСьогодні, 23 червня відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад.

Комісія розглянула та затвердила низку заходів щодо забезпечення життєдіяльності району в умовах карантину. Зокрема, дозволено відновлення пасажирських перевезень та визначено вимоги до їх здійснення відповідно до карантинних обмежень.

Врегульовано режим роботи органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування та встановлено, що робочий деньВ Дрогобицькому районі також відновлено регулярні пасажирські перевезення розпочинається о 8.00 год.

Рішенням комісії створено мобільні групи, які перевірятимуть дотримання вимог карантину задля запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

protokol-18.rar [ b] (завантажень: 5)

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua