» Цивільний захист » В районі уточнюють збитки, завдані стихією

В районі уточнюють збитки, завдані стихією

Автор: admin2 от 19-05-2014, 13:46
 (голосів: 0)

В районі уточнюють збитки, завдані стихією19 травня відбулося чергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. Було озвучено інформацію за підсумками поїздки робочих груп на постраждалі від стихії території. Про найбільш проблемні питання комісію інформував заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник. Він, зокрема, загострив увагу на пошкодженні дороги у Старому Кропивнику в напрямку Коритища, частковому руйнуванні Рибницького моста, значних об'ємах збитків, завданих Волощі, Нагуєвичам, Рихтичам, Лішні, Ортиничам, Меденичам, Підбужу.

Заступник голови районної ради Роман Урбан запропонував створити окрему комісію, яка б обстежила діючі протипаводкові споруди, дала оцінку їхній ефективності та виявила слабкі місця, які необхідно поправляти.

Про ситуацію у районі внаслідок стихійного лиха та стан ліквідації його наслідків доповідали керівники основних служб району. Зазначалося, що енергетикам власними силами вдалося відновити електропостачання сіл та селищ. Водгосп нарахував поки що збитків на 500 тис. грн., сума уточнюєтьося. Попередні дані щодо шкоди дорожньому господарству, яке знаходиться на обслуговуванні Райавтодору, - 120 тис. грн.. Серед сільськогосподарських підприємств найбільше постраждало ТзОВ “Перше травня" у Волощі, де зазнали підтоплення 715 га угідь.

За даними санепідслужби в районі підтоплено 1153 криниці. Тут необхідно провести відкачування та дезінфекцію води. Деззасоби є в необхідній кількості, але існує проблема пального. Тому громадяни можуть отримати в  санепідслужбі необхідні засоби для очистки води, а також інструкцію щодо їх застосування.В районі уточнюють збитки, завдані стихією Із закладів освіти найбільше постраждала школа в Ясениці Сільній, де було затоплене підвальне приміщення. На даний час навчання у всіх школах проводиться в звичному режимі.

Що стосується приватних будинків і господарств, то збитки уточнюються органами місцевого самоврядування.

Питання про компенсацію завданої стихією шкоди буде вирішуватися на рівні вищих органів влади, зокрема, обласної комісії з питань надзвичайних ситуацій.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua