» Цивільний захист » У Верхніх Гаях інспектували водні об’єкти

У Верхніх Гаях інспектували водні об’єкти

Автор: admin1 от 9-06-2016, 11:37
 (голосів: 0)

У Верхніх Гаях інспектували водні об’єкти8 червня відбулося виїзне засідання комісії з інвентаризації водних об'єктів, на якому було обстежено ставки на території Верхньогаївської сільської ради. Комісія, до складу якої входять фахівці управлінь водного господарства, агропромислового розвитку, Держгеокадастру, екологічних служб, громадських організацій та представники органів місцевого самоврядування провела перевірку дотримання користувачами законодавства щодо використання водних об'єктів, наявність відповідних дозвільних документів.

Також комісія вказала на деякі порушення умов господарювання та доручила провести благоустрій територій навколо водних об’єктів.

 

У Верхніх Гаях інспектували водні об’єкти

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua