Сьогоднішня розширена нарада щодо екологічного стану річки Солониця підводила підсумки, що зроблено від часу проведення останнього засідання 22 червня. Голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко закликав переходити від слів до конкретних справ. Так необхідно паралельно Стебницькій міській раді готувати документи, щоб взяти на баланс існуючий колектор, що дасть можливість залучити кошти з обласного бюджету для його відновлення та реконструкції, виявляти та проводити роз'яснювальну роботу з мешканцями щодо необхідності очищення стоків та проводити розчищення річки. Сільський голова Раневич Ігор Гірчак повідомив, що при лабораторному аналізі води, взятої поблизу села виявлено значне перевищення азоту у досліджених зразках.
Активну та конструктивну позицію щодо врегулювання цієї проблеми висловили депутат обласної ради, заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький, депутат Львівської облради Михайло Задорожний, керуючий справами районної ради Михайло Гук, перший заступник міського голови Стебника Роман Корпан, директор управління водного господарства Георгій Демчук та інші.













