» Служба у справах дітей » Ситуацію в проблемній сім'ї зі Старого Кропивника сьогодні розглядала комісія райдержадміністрації

Автор: admin2 от 25-01-2018, 15:32

Ситуацію в проблемній сім'ї зі Старого Кропивника сьогодні розглядала комісія райдержадміністраціїСьогодні відбулося засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, яке провів заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник.

Комісія розглянула питання щодо виховання, забезпечення умов для навчання та проживання дітей в багатодітній сім'ї Д. із Старого Кропивника.

При обговоренні були присутні представники Старокропивницької сільської ради, місцевої школи. За підсумками розгляду правоохоронні органи, соціальні та іншіСитуацію в проблемній сім'ї зі Старого Кропивника сьогодні розглядала комісія райдержадміністрації служби отримали доручення, які стосуються нагляду за виконанням батьками своїх обов'язків та супроводу цієї проблемної сім'ї.