Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Серед інших, на розгляд були винесені питання стосовно позбавлення 3-х осіб батьківських прав за неналежне виконання або невиконання батьківських обов'язків.
Після детального розгляду та аналізу справ комісія прийняла рішення стосовно двох випадків про доцільність позбавлення батьківських прав одного з батьків за самоусунення від виконання батьківських/материнських обов'язків. Стосовно третього випадку, врахувавши існуючі обставини, комісія дала шанс матері чотирьох дітей виправити ситуацію. До остаточного розгляду цього питання комісія повернеться наступного місяця.













